Нова технологія підбирача I

 
1.)   Інновація: гнучкий підбирач для кращої якості кормів               патент
 
 1. для отримання кормів високої якості необхідно щоб робочі органи якомога точно копіювали поверхню і не торкалися її. Тому технологія підбирача в цьому аспекті має переваги перед системою роторних валкувачів. Великій площі контакту граблин ротора тут протиставляється вузька полоска контакту граблин підбирача. Тому наступний послідовний крок в іновації більш ніж очевидний: гнучкий підбирач, який замінює пряму лінію контакту на криву - це забезпечує ідеальне копіювання поверхні.
   

 2. Гнучкий підбирач має і інші переваги: завдяки гнучкості всі навантаження більш рівномірніше розподіляються на окремі компоненти підбирача. Це значно збільшує термін служби машини.
   

 3. Гнучкість підбирача дає можливість збільшити його ширину захвату. Це значно знижує вагу машини та затрати на її виробництво. Один привід па підбирач шириною 6-7 метрів - це питання найближчого часу.
   

 4. Це дає можливість уже в найближчому майбутньому створити підбирачі-валкувачі з робочою шириною 14-16 метрів.
   

заявлений

 
2.)   Дуже малий діаметр
 

Чим менший діаметр підбирача, тим бережливіше підбір маси. Це всім відомий факт. Якщо підбирач гнучкий, то відповідно і його діаметр повинен бути невеликим. Ще один факт: якщо потрвбно добитися високої продуктивності при валкуванні, то малий діаметр знову ж має свої переваги. На цьому солідному фундаменті і базується інновація гнучкого підбирача.

 
 
3.)   На ширину 7 метрів необхідно тільки 6 підшипників - простіше далі майже не можливо     патент
 

заявлений

Скільки направляючих доріжок Ви хочете мати в майбутньому на своєму валкувачі-підбирачі? Два на 3 метри, 4 на 6 метрів? Кожен важіль, включаючи направляючий ролик, ма 3 підшипника. Виходячи з цього, підбирач з шістьма рядами граблин на три метри ширини і дві направляючі доріжки має 36 підшипників! - основні підшипники ми навіть не брали до уваги. Якщо ми перенесемо на 6 метрів, то це вже 72 підшипника - вражаюча цифра.

Простота - це вимога майбутнього.

Хто хоче мати валкувач-підбирач, який має багато підшипників в механізмі підбирання, де великі затрати часу на його обслуговування руйнують весь позитив від цього продукту? Технологія Respiro дає відповідь на це питання: некеровані граблини підбирача, майже без зносу, простота, довговічність, продуктивність....

Разом з центральним приводом вал підбирача має лише шість підшипникових вузлів. Більш простіше - неможливо. Гнучка модульна конструкція дозволяє збільшити ширину підбирача до 7 метрів, не розділяючи його. І для цього необхідно лише 6  підшипників.

 
 
 
4.)   Механізм запобігання втрати граблин - революція для сучасної кормозбиральної техніки   патент

заявлений

Кріплення граблин підбирача здійснюється повністю інноваційним способом. Граблини підбирача уже не загубляться. Стійка граблин може максимально відхилятися і при цьому не ламатися - на користь машині і тварині.

Як гордий власник нової технології Ви виграєте від того, що Ваші граблини більше не відпустяться, буде менше проблем з підбирачем і відповідно вище продуктивність і якість роботи. Відмінні перспективи на наступний сезон…

 
 
5.)   Копіюючі лижі чи тарілки-копіри, що обертаються, забезпечують ідеальне копіювання поверхні.
 

Чи не було б чудово, як би граблини підбирача не торкались поверхні поля? Ця візія уже зараз стала реальністю. Чотири копіюючі елементи на 3 метри або 5 на 3,5 до 7 метрів гарантують відмінне копіювання поверхні підбирачем. Дякуючи цій системі очисні пластини підбирача практично не торкаються землі - це сприяє більшвй надійності і подовження терміну служби всієї системи підбирача-валкувача.

 
 
6.)   Високоякісна робота також за високої продктивності
 

До цього часу розвиток йшов в напрямку більш ширших, важких і швидких машин, що негативно впливало на якість роботи. Зараз часи змінюються:

Система гнучкого підбирача широко відкриває двері в зовсім інший вимір кормозбиральної техніки: ширше, швидше, більш гнучкіше і при цьому зі значним зростанням якості роботи.

 
 
7.)   Переосмислення продуктивності машин в сучасному кормовиробництві
 

"Підгрібання кормів" до цього часу для професійних господарст було прийнятним компромісом через відсутність більш функціональної і вигіднішої альтернативи - в першу чергу в природньому та польовому кормовиробництві Європи. Складні умови, пов'язані з вологістю та короткою травою, насправді не зробили технологію валкувача-підбирача більш привабливою. Інша річ зараз, з надійною і простою в обслуговуванні системою гнучкого підбирача малого діаметру.

Підпушений валок та відмінна гнучкість системи в польових умовах значно знижують витрати на заготівлю кормів на таку величину, яку багато навіть не можуть уявити. Для чого, використовуючи систему 5-6 укосів, робити валок з 12-14 метрів чотирьох-роторним валкувачем, якщо в майбутньому можна підібрати валок за один прохід з 24-28 метрів. Кількість проходів по полю скорочується в два рази,  знижується при цьому стресове навантаження на тракториста, а також зводиться до мінімуму шкідливе ущільнення грунту.